utorok 1. júla 2014

Buď silná (Demi Lovato) - recenzia


Pre superhviezdu Demi Lovato je život veľkou cestou – čas dosahovania nádherných úspechov. Demi má na konte niekoľko platinových albumov a dlhé roky hviezdi na televíznych obrazovkách. Prekonala pestrú paletu prekážok od závislosti po depresiu a celý čas sa nevzdávala pátrania po sebaobjavovaní a šťastí. Demi porozprávala o svojej životnej púti v pesničkách, v médiách aj v elektronickej komunikácii s fanúšičkami. Do knihy Buď silná pretavila všetko, čo sa počas svojej cesty naučila. Ide o silnú zbierku jej najúprimnejších, najodvážnejších a najpovzbudivejších osobných svedectiev. Sú to jej vlastné slová obohatené o výroky, ktoré ju inšpirujú, jej osobný pohľad na svet. S čitateľkami sa v neposlednom rade podelila aj o ciele, ktoré si každý deň stanovuje.

Táto kniha je venovaná každému dievčaťu a žene kdekoľvek na svete, ktorej na ceste životom chýba útecha, inšpirácia a dôvod, aby každý deň bola silná.

Táto kniha od svetoznámej herečky a speváčky, Demi Lovato, je z trošku iného zrna, než na aké som zvyknutá. A síce - je motivačná.

Obsahuje 365 citátov a povzbudivých viet, čiže je na celý rok. :) Plus ešte nejaké to slovo-dve od Demi. A ešte Tvoj dnešný cieľ, kam Demi napísala, nejaké cvičenie na ten-onen deň. :)

Občas - fakt len občas - mi síce pripomínala pár tých motivačných knižiek mojej maminy (pozdravujem ťa do Brna :** :D), ktoré sú plné formuliek ako: Myslite pozitívne. Ak na to budeš silne myslieť, tak si to privoláš. Nemysli negatívne! Privoláš si aj to! A podobne.. :D Však tí, čo sa v tomto aspoň trošilinku orientujete, viete. :)

Inak ma celkom oslovila, plná pekných myšlienok, no nedá sa na ňu napísať recenzia len tak z ruky. Trvalo by mi minimálne rok (presne rok :D) kým by som ju celú prečítala, no rozhodne Vám ju odporúčam, či už kvôli tomu, že máte radi Demi, potrebujete povzbudiť alebo jednoducho máte úchylku na motivačnú literatúru. :D

Mne sa zatiaľ celkom páči (som niekedy za jedným mesiacom) a preto jej (zatiaľ) dávam štyri hviezdičky. :) Adiós amigos o rok pri kompletnejšej recenzií. :)Zároveň sa chcem veľmi pekne poďakovať vydavateľstvu Tatran za poskytnutie recenzného výtlačku.
Ak si chcete knižku kúpiť, učiniť tak môžete napríklad TU. :)

Zdroje: obrázok Demi: http://www.hdwallpaper4all.com/demi-lovato-hd-picture.html
anotácia: http://www.martinus.sk/?uItem=167547
ostatné fotky boli fotené mnou :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára