"Copyright"

Všetko na blogu a v recenziách sú moje názory, myšlienky a výplody fantázie. Nekopírujte ich bez môjho vedomia a nezverejňujte ich nikde inde na internete alebo mimo neho. Ak niekto nesúhlasí s mojím názorom, napríklad v recenzií - kľudne mi napíšte do komentára ten Váš a môžme pokecať o tom, prečo si každý myslíme niečo iné. Svoj názor sa snažte na blogu vyjadriť inteligentne, nepoužívajte vulgarizmy a neosočujte iné osoby (ani tie knižné).

Väčšina obrázkov v recenziách je z internetovej obrázkovej stránky weheartit alebo z googlu. Všetky anotácie aj ukážky obálok kníh sú z verejných zdrojov - rôznych stránok rôznych bookshopov alebo vydavateľstiev. Nekopírujte prosím ani obrázky, ani anotácie, ani obálky, pretože som ich musela pracne vyhľadať na internete a minula som na to kúsok svojej energie a úsilia. :)
Od 14.6.2014 pri každej recenzií aj zoznam zdrojov.

Ak budete chcieť skopírovať alebo niekde uverejniť niečo z blogu - môj duševný majetok - nezakazujem Vám to, len sa prosím spýtajte. Kľudne pod daný príspevok alebo mi napíšte mail na macussandor@gmail.com. Na mail môžete písať aj v prípade, že sa chcete len na niečo spýtať, o niečom sa informovať.. :)

Veľmi pekne ďakujem,
Vaša Maci

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára