sobota 12. júla 2014

Biela sobota (Farebná book challenge #6)

Challenge z blogu Books full of magic od Tány. :)

Ahojte. :) Dneska tu pre vás mám 11 bielych kníh a komenty na ich obálky. :)Darcovia - Banka tiel: Knihu som ešte neprečítala, no obálku má nádhernú! :) Tá baba je tam úžasná. A to pozadie.. :3

Oheň: Trochu divné to srdce tam, ale inak je celkom fajn.

Príšerne nahlas a neuveriteľne blízko: Túto knižku som si kúpila ešte pred Vianocami, no nie a nie sa k nej dostať. -.-" Obálka je neobyčajne obyčajná a páči sa mi. :)

Risknem to s punkerom: Väčšina punkových kníh by mala na obálke pankáčov, no tu je iba bubon a baba. Svojím spôsobom je jednoduchá, no páči sa mi a aj font písma je super! :)

Most kolibríkov: Taká klasická zaláskovaná.. :D Potrebuje toto vôbec komentár? :D

V tomto dome žila Livi Owenová: Musím sa priznať, že si vôbec nepamätám, či im zhorel nejaký dom alebo nie, ale ak hej, má to peknú symboliku. :D

Zrodení pre smrť: No - táto je určite omnoho lepšia než predošlá z roku cca 2007. :)

Konec prokrastinace: Jednoduchá, no pekná. :D :)

Dokonalá trilógia: Viem, viem, tieto obálky som už spomínala v červenom, modrom zelenom príspevku, no je na nich aj dosť bielej a nedalo mi to, nespomenúť ich ešte raz a navyše takto pekne pokope. :') Sú nááádherné! :3 Len potrebujem prvú časť po česky.. :/ :DA opäť klasika - čo vy a biele knihy? Máte niektorú zo spomenutých?
Zajtra sa vidíme pri oranžových! :) A žltých. A zlatých. A hnedých.. :D a tak..

4 komentáre:

 1. Darcovia, to je knižka po ktorej dlhšie pokukujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som na ňu tiež dlho žmúrila a dokonca aj keď bola v 50% zľave, tak som si nebola stopro istá, no na druhýkrát som ju už kúpila :D :)

   Odstrániť
 2. Som rada, že mám málo bielych kníh, lebo to aby som ich čítala v rukaviciach. -_- :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja si väčšinou dávam knihy do obalov, lebo nikdy nevieš, kedy ti na ňu niečo kvapne alebo podobne :D A tiež to pomáha, že nie sú rožky také dobíjané. :)
   Ale hej no, biele sa špinia asi dvakrát tak rýchlo ako ostatné.. :D

   Odstrániť