utorok 14. januára 2014

It's time for youtube! (#7) + polročný ošial


meme by JuliaR
V tomto meme ide o to, dať svetu vedieť na čom z youtubu momentálne frčíte. Môžu to byť pesničky, hry, klipy, návody,... proste hocičo. :)


Ahojtééé! :3 V poslednej dobe sa tvárim, že sa učím do školy, ale pritom som na fb.. A nestíham blogovať.
Dneska dám aspoň takú jútúbovskú rýchlovečku, keď už nič iné - čítať ma teraz veľmi nebaví, s blogovaním je to podobne a navyše stále je tu škola.
Na čom nie je nič neobvyklé, ale ide polrok a s ním idú ruka v ruke haldy (kopy) písomiek. A dnes som si po nepeknej známke z biológie uvedomila, že ak si chcem zachovať svoj klasický priemer mala by som sa aspoň trošičku učiť.. No ok, to by už stačilo (ale ako uvidíte neskôr - nestačilo.. :D), tá škola je všade, tak nemusí už aj u mňa na blogu strašiť, ale chcela som Vám povedať (a zároveň sa za to aj ospravedlniť), že asi nebudem stíhať písať nejaký extra veľký počet príspevkov nakoľko si síce myslím, že v škole sa učíme nepoužiteľné hovadiny (fakt neviem načo mi bude v živote geológia, rysovanie lichobežníkov a naučená prezentácia o egyptských číslach alebo histórií nuly, no profesorky rozmýšľajú asi inak a myslia si, že ich predmet je jediný a najdôležitejší.. ale však to všetci vieme.. :D), ale chcem mať čo najviac jednotiek (ja kocka :D), takže nebudem stíhať blogu venovať toľko času, koľko by som chcela.. :(
Po polroku sa to dúfam vráti do normálu aj keď musím povedať, že prázdniny boli najmegasuperskejšie čo sa blogovania týkalo.. :)
Želám Vám také známky aké chcete, nie také aké si zaslúžite (podľa učiteliek) a učte sa, ale len trochu, čo je vlastne tak akurát.. :)

A čo sa týč videí, dneska to tu bude také "Lanovské" alebo "Lana-del-Reyovské".. :DŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára