sobota, 31. augusta 2013

Mesačná chvastačka za AUGUSTAutorkou meme je Judit.


Za júl som sa nechvastala nie kvôli tomu, že som lenivá, prípadne zábudlivá. Ale kvôli tomu, že som nemala čím. :(
Ale v auguste som mala druhé Vianoce! :3 6 kníh (teoreticky 7, ale jednu som darovala) som tušim ešte nikdy (nie, fakt nikdy) nemala! Nuž, za to koľko výpredajov a akcií som pobehala celkom slušná odmena, si myslím.. :D Ale dobre, poďme sa chvastať!


Štatistickú pravdepodobnosť lásky na prvý pohľad som už predtým čítala, takže som si dala re-reading, ale neodporúčam vám to! Mne sa ŠPLNPP páčila (prvýkrát) veľmi, no po re-readingu už nebola zas taká super. :(


Dokonalý pár mám už prečítaný a bol teda fakt dokonalý! Presvedčiť sa môžte TU.

Na Dcéru dymu a kostí sa chystám nejak v priebehu septembra. Ak by to náhodou školské povinnosti (o čom ale pochybujem) prekazili tak v priebehu októbra. :)
V tomto dome bývala Livi Owenová som počula už predtým ako som si ju kúpila. A keď som ju napokon uvidela v kníhkupectve, tak som neváhala! Recenzia TU.


Mechanický anjel (-a) má snáď už každý čitateľ a zrecenzoval to už snáď každý bloger, tak prečo nie aj ja? Btw.. teším sa naňho! :3 A spolu s Oheň (-ňom) som ich mala za polovicu ceny. Na Oheň sa teším tiež veľmi, veľmi.  Kruh sa mi páči a možno budú aj recenzie na ne. :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára